pl

O nas

Nasza historia

AutoSpa powstało w 2011, zaczęliśmy od myjni samochodowej w centrum Łodzi i przez trzy lata nauczyliśmy się bezpiecznego mycia aut. Wraz z otwarciem Hotelu Double Tree by Hilton w 2013 roku, przenieśliśmy tam swoją siedzibę, w której do dziś prowadzimy nasze studio detailingowe. Przez te lata większość czasu poświęciliśmy na naukę, szkolenia i zdobywanie doświadczenia w odnawianiu lakieru, renowacji skór i  formach zabezpieczania lakieru. Doświadczenie, determinacja i ciągły rozwój w branży car detailingu, daje nam ogromną przyjemność oraz możliwość pracy przy niesamowitych samochodach, które tworzą historię motoryzacji.

Nasz zespół

Doświadczeni ludzie w branży
Ula
Swoją karierę w branży zaczęła w 2005 roku we Wrocławiu, wspinając się po szczeblach kariery, gdzie po półtora roku została managerem  dużej myjni samochodowej. W 2013  przeniosła się do Łodzi gdzie od podstaw budowała nasze Centrum Kosmetyki AutoSpa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i licznym szkoleniom w 2014 roku otworzyła LeatherSpa, które zajmuje się kompleksową kosmetyką starych,  klasycznych samochodów i renowacją tapicerek skórzanych.
Michał
Założyciel i właściciel AutoSpa. Swoją wiedzę i doświadczenie z autodetailingu zgłębiam od 2011 roku,  ucząc  się i doskonaląc techniki i metody zabezpieczania, konserwacji i pielęgnacji samochodów nowych oraz tych starszych,.
Konrad
Dołączył do naszego zespołu zaraz po ukończeniu Technikum Samochodowego w  2016 roku. Od tego momentu ciężką pracą i determinacją osiągnął najwyższy stopień profesjonalizmu i wiedzy  detailingowego mycia pojazdów, korekty lakieru, profesjonalnej  i bezpiecznej regeneracji reflektorów, przyciemniania szyb i aplikacji foli ppf.
Zawiecha
Nasz pupil.
Ula po przyjeździe do Łodzi adoptowała ją i jest z nami od początku, trochę nieśmiała ale wspiera nas i nadzoruje pracę.
Dziękujemy!
Twoja wiadomośc została wysłana